Szkolenie przygotowujące do egzaminu na diagnostę SKP

Ośrodek SIMP­AUTOMEX  prowadzi  cykliczne szkolenia  dokształcajace,  które  kierowne są  dla osób,które maja problem na egzaminie i chcących dodatkowo powtorzyć i usystematyzować swoje wiadmości zdobyte na szkoleniu na diagnostę SKP , w celu lepszego przygotowania się do egzaminu państwowego.

Podczas  takiego  całodziennego  szkolenia,  prowadzonego  w  godz.  od  8.00  do  15.00,    nasi wykładowcy trenerzy  dogłębnie  przerabiają  i  wyjaśniają  szczególnie  te  zagadnienia,które stwarzają  największe  problemy  w  trakcie  zdawania  teoretycznego  i  praktycznego  egzaminu.  W trakcie szkolenia  omawiamy szczegółowo  odpowiedzi  na  pytania  opisowe  oraz  zawiłe  pytania testowe, które pojawiają się w ostatnim okresie na egzaminach. Uczestnicy zajęć prowadzonych w formie seminarium szkoleniowego  mają  też  możliwość  uzyskać  indywidualnie  odpowiedzi  na  pytania  trudne  i niejasno sprecyzowane z jakimi mogą spotkać się podczas egzaminu.

Koszt szkolenia przygotowującego:

- dla osób ,które uczestniczyły w szkoleniu w innym ośrodku szkoleniowym 200 zł- dla osób które uczestniczyły w szkoleniu w naszym ośrodku 100 zł